Wspaniale, że pobrałaś checklistę!

To pierwszy krok do budowania Twojego konta na Pintereście i docierania do jeszcze większej liczby nowych klientów!

W swojej skrzynce mailowej znajdziesz link do pobrania poradnika.

Sprawdź również foldery „Spam” i „Oferty”.

PINPLANNER NA PINTERESTA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

TYLKO TERAZ PRZECENIAM GO DLA CIEBIE O 50 %!

Cena regularna: 69 zł

Cena promocyjna: 34 zł

OFERTA WAŻNA PRZEZ

Jak zapewne się domyślasz, samo założenie konta na Pintereście nie wystarczy. 

To platforma, która wymaga systematycznego i konsekwentnego działania oraz przypinania świeżych treści, co na początku może być bardzo przytłaczające.

Wiem, bo sama przez to przechodziłam! 

Zanim opracowałam swój własny system pracy na Pintereście, spędzałam na nim 4 razy więcej czasu, niż to konieczne!

Dlatego postanowiłam podzielić się z Tobą swoją wiedzą i narzędziem, dzięki któremu:

Przeznaczam na działania na platformie jedynie godzinę tygodniowo.

Odzyskałam czas, który mogę poświęcić swoim bliskim.

Nie martwię się o kwestię spamowania konta.

Znacząco poprawiłam swoje wyniki na Pintereście.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z Pinterestem, nie przypinasz więcej niż 30 pinów miesięcznie – PINPLANNER  jest idealnym narzędziem dla Ciebie!

Otrzymujesz:

  • specjalnie przygotowany plik w Arkuszu Google,
  • wideo tutorial, jak korzystać z narzędzia,
  • BONUS: wideo tutorial: „Co to są świeże piny i jak sprawnie je zaprojektować”.
OFERTA WAŻNA PRZEZ

FAQ

Czy dostanę fakturę?

Tak. Zaznacz tylko taką opcję podczas składania zamówienia i podaj dane, w tym swój numer NIP / VAT ID. Fakturę dostaniesz automatycznie na swojego maila.

W jaki sposób otrzymam dostęp do kalendarza treści?

Natychmiast po opłaceniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz maila z linkiem oraz danymi do logowania do platformy kursowej. 

Co zrobić, jeśli nie mam konta w Google?

Jeśli posiadasz pakie Microsoft Office możesz pobrać materiały na swój komputer. Polecam Ci jednak założenie nowego konta w Google, które daje Ci możliwość korzystania z Dysku zarówno na desktopie jak i w telefonie.  Jest ono całkowicie bezpłatne. Zrobisz to TUTAJ.

Jakie są opcje płatności?

Płatności na stronie obsługują “Przelewy24”, a w nich zapłacisz za pomocą szybkiego przelewu z Twojego banku, kartą, przelewem tradycyjnym i innymi.

Jeśli jeszcze się nie znamy…

Hej! Nazywam się Anna Ziętara i mocno wierzę, że możemy budować swoje biznesy online smart not hard. Od zawsze marzyłam o pomaganiu innym kobietom w realizacji ich biznesowych marzeń i celów bez zarwanych nocy, poświęcania życia rodzinnego czy odkładania swoich planów na później. 3 lata temu podjęłam tę decyzję i rozpoczęłam pracę na swoim jako wirtualna asystentka i project managerka. Byłam tak zwanym everymanem dla swoich klientek: od prowadzenia social mediów, poprzez e-mail marketing, tworzenie stron internetowych, sklepów i platform kursowych, montaż wideo, aż po projektowanie strategii marketingowych. Nie była to najlepsza droga, ale jej nie żałuję. Zdobyłam ogrom wiedzy i doświadczenia, których nie mogłaby mi zapewnić żadna szkoła biznesowa. Zmotywowało mnie to również do poszukiwania i testowania innych strategii na budowanie wartościowego biznesu online. Postanowiłam połączyć swoją wiedzę z zakresu marketingu wizualnego (z wykształcenia jestem kulturoznawczynią i filmowcem z ponad 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem), Pinteresta i z nowo poznaną koncepcją slow marketingu. Chodzi o budowanie marki w zgodzie z Twoimi wartościami i w skupieniu na kreowaniu mocniejszych relacji z odbiorcą, aby dodać Twoim działaniom radości i lekkości, aby Twoja praca była środkiem do celu, a nie celem samym w sobie.

Zapraszam Cię do mojego wirtualnego świata!

REGULAMIN SKLEPU

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN NEWSLETTERA